Przeskocz do treści

ZDM nie widzi problemu z oznakowaniem strefy Tempo 30 i prędkościami osiąganymi przez ciężarówki

Otrzymaliśmy odpowiedź ZDM na nasze pismo dotyczące oznakowania strefy Tempo 30 na Odolanach. W naszej ocenie, sposób informowania o strefie Tempo 30 jest niewystarczający. Dlatego prosiliśmy o dodatkowe oznakowanie na ulicach  Studziennej, Hubalczyków, Sowińskiego, Ordona i Gniewkowskiej.
Ponadto występowaliśmy o  likwidację skrzyżowań z pierwszeństwem przejazdu, objęcie ul. Gniewkowskiej strefą Tempo 30  oraz wprowadzenie dodatkowych elementów spowalniających ruch na ul. Gniewkowskiej. Więcej o naszym wystąpieniu w poniższym linku:

Strefa Tempo 30 do korekty

Jednak w ocenie ZDM oznakowanie o strefie Tempo 30 jest czytelne i widoczne. Ponadto ZDM nie widzi potrzeby pracy nad spowolnieniem ruchu na ul. Gniewkowskiej, zmian oznakowania na ulicach  Studziennej, Hubalczyków, Sowińskiego Ordona i Gniewkowskiej oraz likwidacji skrzyżowań z pierwszeństwem przejazdu ponieważ ... (uwaga) ... prowadzone są prace koncepcyjne dotyczące m.in. spowolnienia ruchu na ul. Jana Kazimierza (w ramach jej przebudowy, która nastąpi za lat kilka).

Pismo ZDM poniżej.

Pismo ZDM dot. Tempo 30

1 myśl na “ZDM nie widzi problemu z oznakowaniem strefy Tempo 30 i prędkościami osiąganymi przez ciężarówki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.